Styling Header.jpg

Archive for January, 2010

Jan 29th 2010 אפליקציות סטיילינג לאייפון חלק 2

 

אחרי התגובות האחרונות לטיפ אפליקציות לאייפון, והפרגון (ההדדי) באתר iphoneil הפעם טיפ חדש עם אפליקציות עדכניות 

מחנות ה iTunes. איך שלא מסתכלים על זה – אפליקציה חדשה ושימושית יכולה לשנות את הדרך שאנו מסתכלים על המכשיר ונהנים ממנו. אייפון איננו רק מכשיר טלפון ואיננו רק מוצר אופנה הוא גם פלאטפורמה לעידכונים ושידרוג מלתחה.

אז לכל בעלי האייפון ולאלו שבדרך – כמה אפליקציות אופנה מדליקות!

*לחיצה על שם האפליקציה תפתח לכם את ה iTunes – בעמוד הרלוונטי.

 

 

 

 

Tie a Tie

בפעם הקודמת סקרתי את האפליקאציה iTie Premium , שמעבירה צעד אחר צעד באמצעות תרשימים את תהליך קשירת העניבה. אז בעקבות הארה בבלוג, נפגשתי עם האפליקאציה הזו tie a tie – שפרט להצגת מספר רב של קשירות שונות, מלמדת באמצעות תמונות חיות וברורות יותר כיצד לקשור עניבה. 

תהליך קשירות עניבה איננו מסובך, אך גברים רבים שצריכים לעבור את התהליך בשילוב חליפה הזה אחת לתקופה ארוכה פשוט מסתבכים – אם אתם כאלו – זו האפליקציה בשבילכם. (מעולה לנסיעות לחו"ל)


 

 

 

ZARA

רשת האופנה המוכרת לכולנו עולה עם אפליקציה עדכנית ופשוטה, חלוקה לנשים / גברים / צעירים / ילדים

וקטלוג האופנה המחולק בחנות מוצג בצורת תמונות פריטי הלבוש. בהחלט יכול לחסוך שעות של חיפוש בחנויות הענק של הרשת, איכות התמונות מעולה כך שניתן לעשות זום ולראות ממש את סוג הבד.

חסרה כל כך האפשרות לרכוש פריטים, חסרים נתונים על חנויות הרשת ומיקומם.

– בקיצור "אפשר הרבה יותר"…


 

 

 

iShoes

האפליקציה הזו ואפליקציית ה iBeg עושות משהו כל כך שימושי ונכון – תצוגת אוסף נעלים ותיקים ממגוון מותגים ורשתות ענק! עמוד הפתיחה הינו רשימה אין סופית של נעליים (ותיקים בהתאמה), כניסה לכל אחד מהנעלים תיתן פרטים על הנעל: מחיר, פירוט שלם ומלא על הנעל עצמה, שם המותג ופרטים עליו. לחיצה נוספת על כפתור ה retailer מעבירה לאתר הרשת ישירות לעמוד הקנייה.

האפליקציה מתעדכנת ומציגה sales ברשתות.

חשוב – ה iShoes כמו ה iBags מציגים בעיקר מותגי יוקרה במחירים יקרים… לא ראיתי מציאות, בנתיים:)


 

GQ

אין דבר שאני יותר אוהבת בזמן חזרה מחו"ל מלבזבז את הכסף הקטן שנותר על מגזיני "רכילות אופנה" עדכניים -לא עוד!. הפעם קניתי ישירות מה iTunes. ה GQ הינו אחד מהם, המגזין צבעוני, מלא רכילות )זולה( והמון כתבות צבע ואופנה עדכניות עם תמונות מרוחות על עמודים שלמים )לא ,תמיד ברור הקשר בין הכתבה לרעיון המגזין…). מגזין GQ מעלה כל חודש את כל עמודי המגזין הכתוב כאפליקציה נפרדת, במגזין כתבות נחמדות ועדכניות בנושא אופנה וכמו בכל מגזין כזה – חלקן מעניינות יותר (סקירת 25 הגברים שמתלבשים תמיד באופנה) וחלקן פחות ("איך לשרוד את חג האהבה…").


 

BOSS

כמו מרבית מותגי העל המובילים בעולם גם BOSS לא חסך באפליקציה מושקעת ביותר. עיצוב התפריטים מאוד מיוחד ורואים שהושקעה בו מחשבה (פרט לכפתור ה back הכל כך חיוני שמתגלה רק לאחר לחיצה על הלוגו.. מיותר :(). אז חוץ ממציאת המיקום של כל החנויות ברחבי העולם, וסרטונים "מאחורי הקלעים", תצוגות האופנה באפליקציה זו מופיעות כאילו בסרט נע – גלילה של האצבע שמאלה וימינה חושפת דוגמנים ודוגמניות. לחיצה על הדוגמן/נית פותח אפשרות לרכוש כל אחד מהמוצרים שלבש/ה!. ואי אפשר בלי וידאו שלם של אותה תצוגת אופנה באיכות מרשימה.

עוד יכולת מדליקה היא ה Color-Matching – כל מה שעלייך לעשות הוא לצלם את אחד הבגדים שבארון הבגדים שלך , ללחוץ על כפתור ה MATCH ו BOSS ימצא לך את הפריט המתאים לבגד זה מהקולקציה האחרונה, ממש סטייליסטית אישית  🙂

גם למי שאינו חובב "מותגי על" אני ממליצה להוריד ולהתרשם.


מקווה שאתם נהנים מהאייפון שלכם, 

 

חדש !! טיפ אפליקציות אופנה לאייפד

אתם מוזמנים להגיב.

טלי BK

סטייליסטית אישית

 


 

 

עידכונים גם בפייסבוק! אתם מוזמנים להצטרף אלי – ליחצו על האיקון.

Tali BK – Google Plus

5 Comments » Posted by Tali BK / Tali BK Stayling Tips

#